Димова шашка УДШ-У створена «НВПП «Спаринг-Віст Центр» успішно пройшла Державні випробування

Про успішні Державні випробування вітчизняної димової шашки УДШ-У, створеної фахівцями учасника Ліги компанії «НВПП «Спаринг-Віст Центр» повідомляє Defense Express.

Державні випробування проходили на Львівщині, на одному з полігонів Міністерства оборони України відповідно до програми та методик державних випробувань дослідного зразка, що були спеціально розроблені фахівцями Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

За результатами Державних випробувань було підтверджено заявлені розробником характеристики вітчизняного піротехнічного засобу і членами Державної комісії було підписано відповідний акт.

У повідомлені зазначається, що Державним випробуванням передувала кропітка робота фахівців «НВПП «Спаринг-Віст Центр», яка тривала декілька років. Зокрема, на вітчизняну уніфіковану димову шашку УДШ-У була розроблена дослідно-конструкторська документація, створені відповідні рецептури та конструкції, було успішно проведено попередні випробування нового виробу.

Варто додати, що крім власне вітчизняної версії уніфікованої димової шашки, компанією «НВПП «Спаринг-Віст Центр» також розроблено сучасну систему дистанційного управління димопуском для таких засобів маскування.

Така система, що складається з сучасного військового комп’ютера, цифрової метеостанції та локальних пультів керування, здатна одночасно керувати

Створене за допомогою системи дистанційного управління димопуском димове поле може успішно маскувати війська під час наступальних дій, бути використаним для забезпечення маскування великих військових (батареї, переправи, блок-пости тощо) та стаціонарних об’єктів (аеродроми, склади та інше).

Нагадаємо, Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр», відоме в Україні і світі як виробник різноманітних засобів радіаційного та хімічного контролю під торговою маркою «Екотест».