Директор із зовнішніх зв’язків «Ліги оборонних підприємств України» пані Юлія Висоцька взяла участь у ІІІ Міжнародному GR Форумі в Україні

Директор із зовнішніх зв’язків «Ліги оборонних підприємств України» пані Юлія Висоцька взяла участь у ІІІ Міжнародному GR Форумі в Україні «ВПЛИВАЙ НА ВЛАДУ», який відбувся 11 жовтня у КВЦ «Парковий».

«Профільні оборонні асоціації – методи роботи, шляхи та успіхи» – таким зокрема було питання, яке пані Висоцька висвітлювала у Ооборонному дискурсі Форуму.

Міжнародний GR Форум – це щорічна унікальна платформа, яка об’єднує керівників компаній, представників органів державної влади, галузевих організацій, фахівців Government Relations (GR), фахівців з PR та маркетингу.
Мета ІІІ Міжнародного GR Форуму створити умови для демократичного, прозорого та постійного діалогу між владою та бізнесом. Існуюча система взаємодії влади та бізнесу говорить про необхідність діалогу та розвитку лобізму, GR в Україні. Саме щорічний Міжнародний GR Форум дозволяє нам рухатися вперед до демократичних практик лобіювання, які вже давно існують в ЄС та США.

Загалом під час форуму відбулося 11  дискусій, у яких взяли участь понад 400 учасників, 60 спікерів, 100 представників ЗМІ.