Генеральний директор Ліги Олександр Ясинський взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу

29 березня 2018 року Генеральний директор Ліги О.Ясинський вперше взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу.

Під час засідання Голова комісії, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко  представив розроблений Міністерством проект Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України на період до 2028 року.

Цей документ має на меті систематизувати середньострокові реформи, що вже провадяться в рамках державних програм розвитку оборонно-промислового комплексу та озброєння і військової техніки, із довгостроковими пріоритетами державної військово-промислової політики.

Нагадуємо, що згідно з Указом Президента України № 50/2018 від 1.03.2018 Генеральний директор Громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України» введений до складу Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу при Раді національної безпеки і оборони України.