Генеральний директор Ліги взяв участь у 26-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва

23-24 травня 2018 року, в м. Одеса, на запрошення Міністерства оборони України, Генеральний директор Ліги Олександр Ясинський у складі делегації України взяв участь у заходах, відповідно до програми  візиту в Україну делегації НАТО на чолі із помічником Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Камілем Грандом.
Зокрема, 23 травня 2018 року в Національному університеті «Одеська морська академія», під час проведення чергового 26-го засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, Олександр Ясинський презентував Лігу представникам Альянсу та виступив з доповіддю, в якій висвітлив роль та місце приватного оборонного сектору у вітчизняному ОПК, зазначив проблемні питання, які потребують вирішення та окреслив перспективні напрямки співпраці приватних виробників з країнами Альянсу.


Загалом, під час засідання сторони підбили підсумки оборонно-технічного співробітництва,  узгодили пріоритетні кроки поглиблення взаємодії з метою досягнення технічної сумісності ЗС України на короткострокову перспективу та, з метою оптимізації подальшої роботи,  узгодили та схвалили оновлену Дорожню карту Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.
А наступного дня делегації НАТО та України відвідали ТОВ «Телекарт-прилад» (асоційований член Ліги), де ознайомились з матеріальною базою та виробничими потужностями цього підприємства.
Як представники Альянсу, так і представники Міністерства оборони України, високо оцінили потенціал «Телекарт-приладу», зокрема розробленими телекартівцями зразками командно-штабних машин, що оснащені сучасними засобами зв’язку, автоматизації та персональними комп’ютерами.