Голова Державної прикордонної служби України ознайомився з  продукцією підприємств-учасників Ліги оборонних підприємств

Сьогодні, 16 липня на запрошення ГС «Ліга оборонних підприємств України», Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко відвідав виставку-презентацію продукції підприємств – учасників громадського об’єднання, розгорнуту на базі ПрАТ «НВО «Практика».

На виставці голова Правління Ліги Олег Висоцький, член Правління Ліги Лариса Татарінцева та виконавчий директор громадської спілки Олег Брюшковський, разом з представниками підприємств привітали  очільника ДПС України і ознайомили високого гостя зі зразками продукції, представленої учасниками Ліги: ТОВ «Доля і Ко.ЛТД», ХК ПрАТ «Укрспецтехніка»,  ПрАТ «НВО «Практика», ТОВ «UA.RPA», ПП «НВПП«Спаринг-Віст Центр»,  ТОВ «Інфоком ЛТД», ТОВ «Сівертекс», ТОВ «МАДЕК» , ТОВ «Термо Проджектс Україна», ТОВ «КБ «Логіка ЛТД», ТОВ «Харківський Завод Засобів Індивідуального Захисту» (ХЗЗІЗ).

Голові ДПСУ було представлено широкий спектр продукції приватних вітчизняних зброярів: засоби зв’язку, засоби радіоелектронної боротьби, прилади нічного бачення, шоломи, балістичні маски, системи управління тактичної ланки, тренажери-симулятори, системи радіаційного контролю, засоби для хімічного та біологічного захисту, системи життєзабезпечення (кондиціонери, обігрівачі, генератори спеціального призначення),  роботизовані комплекси, засоби індивідуального бронезахисту та інше спорядження.

Також полковник Дейнеко С.В.  ознайомився з виробничими потужностями ПрАТ «НВО «Практика» та бронетехнікою, яка виробляється підприємством і, зокрема, лінійкою бронеавтомобілів сімейства «Козак», один з яких («Козак-2М1») нещодавно пройшов державні випробування.

 

Розмовляючи з підприємцями, Голова ДПСУ зазначив, що українські прикордонники зацікавлені в тому, аби на озброєння та оснащення служби надходили сучасні, високотехнологічні і надійні зразки озброєння і військової техніки, створені зусиллями вітчизняних зброярів. Він  також наголосив, що прикордонники готові до прозорої і чесної співпраці з підприємствами української «оборонки», основою для якої мають стати відсутність будь-якої корупційної складової і висока якість продукції, від якої залежить не лише виконання завдань по захисту державного кордону, а й захист і збереження життя захисників України.

Наприкінці заходу, виконавчий директор Ліги Олег Брюшковський надав очільнику Держприкордонслужби для ознайомлення презентаційні матеріали та каталоги продукції всіх учасників громадської спілки, наголосивши, що на експозиції представлено лише шосту частину підприємств Ліги.

У свою чергу, член Правління Ліги Лариса Татарінцева висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю між Лігою і ДПСУ та побажала  українським прикордонникам й надалі надійно захищати  рідну землю та завжди повертатися  додому живими і з Перемогою.

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)