Інноваційні проекти підприємств, які входять до складу Ліги можуть отримати державну підтримку

В рамках підготовки до фіналу щорічного конкурсу інноваційних проектів «Sikorsky Challenge-2019», який упродовж 14-15 травня 2019 р. проходитиме на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Голова Правління ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олег Висоцький та виконавчий директор Дирекції Ліги Олег Брюшковський провели робочу зустріч з представником Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) радником Голови правління установи з організаційних питань Яною Підлісною.

Нагадаємо, що ДІФКУ, як і Ліга оборонних підприємств України, входить до організаційного комітету щорічного конкурсу інноваційних проектів «Sikorsky Challenge-2019».

В ході робочої зустрічі представник ДІФКУ презентувала напрями діяльності установи, а також розповіла про механізм роботи експериментального проекту Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку України.

Сторонами були окреслені напрями спільної діяльності у оборонно-промисловій  сфері, зокрема, щодо державної підтримки інноваційних проектів приватних підприємств, які входять до складу Ліги, та розпочато розробку стратегії для подальшої співпраці.

Зауважимо, що засновником ДІФКУ є держава в особі КМУ, установа відноситься до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України і має за мету здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання різних форм власності в рамках державної інноваційної політики.