“Кентаври” для ВМС ЗС України: на воду спущено ще один десантно-штурмовий катер

У Києві відбувся спуск на воду ще одного десантно-штурмового катеру проекту 58503 (“Кентавр”). Нові бойові одиниці побудовано на Київському суднобудівному заводі ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”, який є членом “Ліги оборонних підприємств України”, на замовлення Міністерства оборони України для Військово-Морських Сил ЗС України – про це помідомив Прес-центр Командування ВМС ЗС України на сторінці ВМС ЗС України у Facebook.
— “Кентавр” – це вже другий проект вітчизняних катерів, який був розроблений і побудований саме незалежною Україною, – зазначив начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов. – Цей катер започаткував серію таких бойових одиниць, ми вже маємо два спущених на воду катери та очікуємо на продовження, – додав він.

Спуск катерів у цьому році є продовженням будівництва серії катерів в рамках Державної цільової програми розвитку озброєння і військової техніки на період до 2021 року для Військово-Морських Сил ЗС України з метою нарощування сил оборони України з приморського напрямку.

У матеріалі використані фото із сторінки ВМС ЗС України у Facebook.