Компанія “Атлон Авіа” повністю виконала ДОЗ-2020 для Збройних Сил України та поставила перший безпілотний комплекс на експорт

 

Член Ліги оборонних підприємств України Науково-виробниче підприємство “Атлон Авіа” (виробник сучасного БпАК А1СМ “Фурія”, прийнятого на озброєння ЗС України у квітні 2020 року) попри ускладнення, пов’язані з впливом пандемії, своєчасно та в повному обсязі, без жодних зауважень боку військового представництва виконало Державне оборонне замовлення 2020 та передало продукцію замовнику. Про це агенціі Defense Express повідомив директор НВП “Атлон Авіа” Артем В’юнник.

“Збройним силам України у цьому році поставлено декілька десятків БпАК А1СМ “Фурія”, які призначені для розвідки та коригування вогню артилерії. Саме під ці завдання і розроблявся та вдосконалювався наш комплекс. Головний споживач розробки – це артилерійські підрозділи бригад, з якими у нас налагоджено тісний зв’язок. Адже війська вже тривалий час застосовують наш комплекс і набутий досвід є корисним і для самих артилеристів, і для нас – як для розробників та виробників безпілотних комплексів, яких у Збройних силах вже значна кількість», – зазначив він.

Окрім того, компанією проведено ремонт та оновлення низки  комплексів, які раніше були поставлені до частин ракетних військ та артилерії.

Також підприємство продовжує ініціативні роботи зі створення нового безпілотного ударного комплексу “Грім” і наступний рік має стати проривним для цієї розробки.

До того ж Артем В’юник повідомив про те, що компанія поставила  на експорт виріб БпАК А1МС, який, звісно, за своїми тактико-технічними можливостями, характеристиками та функціоналом відрізняється від того комплексу, який застосовується у Збройних силах України.

Більш детально з цією новиною можна ознайомитись за посиланням: https://defence-ua.com/news/kompanija_atlon_avia_postavila