Круглий стіл – проблеми реформування опк україни. Шляхи та можливості реалізації реформи

12 вересня ц.р. в інформаційному агентстві “Укрінформ” пройшов круглий стіл, присвячений проблемам реформування ОПК України й шляхам та можливостям реалізації цієї реформи. Захід був організований Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР).
На обговоренні були присутні Віктор Галасюк (голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва), Павло Букін (голова ДК «Укроборонпром»), Віктор Плахута (виконавчий директор Фонду «Вільна Україна») та Андрій Сенченко (голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права»).
Лігу на заході представляли Валентин Бадрак (член Правління Ліги, директор ЦДАКР), Артем В’юнник (член Правління Лігдиректор НВП «Атлон Авіа), Сергій Згурець (член Правління Ліги,директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express) та Іван Божков (радник президента АТ «Мотор Січ»).
Під час зустрічі обговорювалися причини проблем у виконанні державного оборонного замовлення, найактуальніші складові реформи ОПК та ВТС, шляхи реалізації реформ та розвитку оборонних технологій, а також методи здійснювання громадського контролю над розбудовою ОПК та ВТС в інтересах нацбезпеки.
За результатами круглого столу експерти дійшли до висновку, що над питанням створення нового центрального органу влади щодо управління ОПК потрібно ще багато працювати, а поки що, необхідно зосередитись на вирішенні більш простих та негайних проблем і домовились працювати в цьому напрямку. Своєю чергою організатори заходу пообіцяли висвітлити проблеми, думки та пропозиції учасників в різних засобах масової інформації, яки є партнерами заходу.
Є велика надія, що завдяки подібним відкритим експертним обговоренням ситуація з реальним реформуванням вітчизняного оборонно-промислового комплексу нарешті зрушить з місця і це піде на користь підвищенню бойових можливостей Збройних сил України та обороноздатності української Держави.
При підготовці новини використані матеріали сайту defence-ua.com