«Ліга оборонних підприємств України» взяла участь у виставці «Defense and Security 2017» (м. Бангкок. Королівство Таїланд)

На фото: Міністр оборони України Степан Полторак під час відвідання стенду «Ліги оборонних підприємств України» спілкується з членом Правління «Ліги» паном Ростиславом Смуком та Директором із зовнішніх зв’язків «Ліги» – пані Юлією Висоцькою.

6 листопада у місті Бангкок (Королівство Таїланд) розпочала свою роботу одна з найпотужніших Азійських виставок «Оборона та безпека-2017» («Defense and Security 2017»).

За словами організаторів, ця виставка символізує об’єднання зусиль за мир та безпеку в усьому світі. Це унікальна платформа для презентації новітніх розробок озброєння та військової техніки від різних виробників світу. Як відомо, цього року виставку відвідують понад 200 делегацій із різних країн світу.

Цього року серед експонентів виставки – «Ліга оборонних підприємств України» – потужне обєднання приватного українського ВПК, яке вже вдруге в цьому році  бере участь у подібному заході спільною експозицією підприємств-членів «Ліги».

Міністр оборони України Степан Полторак відвідав стенд «Ліги оборонних підприємств України» в день урочистого відкриття Міжнародної виставки та ознайомився з експозицією, представленою українськими виробниками.