Ліга запросила Главу Уряду до діалогу з приватним сектором ОПК

4 жовтня директор Ліги із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька взяла участь у робочій зустрічі української бізнес-спільноти з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Під час зібрання, очільник Кабінету міністрів представив присутнім стратегічну програму дій Уряду та окреслив першочергові виклики, на подолання яких нині спрямовуються зусилля української влади в економічній сфері.  Було обговорено основні проблеми бізнесу та відповідні ключові завдання для Прем’єр-міністра та Уряду України.

В ході спілкування з Главою Кабміну, директор Ліги із зовнішніх зв’язків стисло розповіла про діяльність Спілки та умови, в яких нині доводиться працювати підприємствам приватного сектору вітчизняної «оборонки». Також Юлія Висоцька передала Олексію Гончаруку довідкові матеріали про Лігу, лист з описом основних проблем в ОПК та пропозицією про зустріч з керівництвом громадського об’єднання для їх більш детального обговорення та визначення шляхів вирішення існуючих проблем галузі.

У свою чергу Глава Уряду висловив готовність до продовження діалогу з представниками приватних виробників продукції оборонного призначення під час чергової Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека -2019» .

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)