Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Ліга оборонних підприємств започаткували конструктивний діалог

29 липня віце-премєр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів робочу зустріч з представниками ГС «Ліга оборонних підприємств України».

Громадську спілку приватних виробників оборонної продукції представили голова Наглядової ради Ліги Юрій Єхануров, голова правління Олег Висоцький, член правління Сергій Згурець та Генеральний директор спілки Олег Брюшковський.
У ході зустрічі Олег Уруський ознайомив представників приватного сектору оборонно-промислової галузі з найближчими кроками новоствореного міністерства з питань стратегічних галузей промисловості та окреслив основні напрями реформування вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Окремо віце-премєр-міністр України наголосив на важливості ролі, яка в цих процесах буде відведена приватному бізнесу і громадській ініціативі. Олег Уруський подякував керівництву Ліги за принципову позицію, яку громадська спілка відстоювала щодо необхідності створення державного органу виконавчої влади, який має опікуватися проблемами вітчизняної оборонно-промислової галузі і наголосив на необхідності поглиблення і розширення державно-приватного партнерства у сфері ОПК, посиленні ролі громадськості в процесах формування оборонно-промислової політики держави. Важливою умовою сталого розвитку вітчизняної оборонної промисловості, на думку Олега Уруського, є створення і забезпечення рівних умов ведення бізнесу підприємствами всіх форм власності.
У свою чергу голова Наглядової ради Ліги Юрій Єхануров висловив готовність спільноти приватних виробників оборонної продукції підтримувати кроки новоствореного міністерства, спрямовані на сталий розвиток вітчизняної промисловості, забезпечення українського війська досконалими зразками вітчизняного озброєння та військової техніки та підвищення конкурентоспроможності продукції українських виробників на світовому ринку озброєнь.
Під час розмови з віце-премєр-міністром України, голова Правління Ліги Олег Висоцький наголосив на важливості значення науки в процесах реформування ОПК України, та поінформував Олега Уруського про нещодавню зустріч промисловців та представників науки, яка відбулася в КПІ ім. Сікорського на запрошення ректора Національного технічного університету Михайла Згуровського. Голова Правління спілки висловив думку щодо доцільності проведення спільної робочої зустрічі науковців, представників оборонної промисловості та керівництва новоствореного профільного міністерства з метою обговорення та визначення найбільш ефективних та перспективних напрямів розвитку стратегічних галузей вітчизняної оборонної промисловості.
Олег Уруський підтримав цю пропозицією, та висловив побажання провести таку зустріч найближчим часом.

29.07.2020