ПАТ «ЧеЗаРа»

ПАТ “ЧЕЗАРА” – потужне українське підприємство електронної промисловості, що вже 45 років працює в галузі космічного приладобудування, а також випускає вироби військового та цивільного призначення.

Підприємство має добре розвинуту виробничу структуру з багатьма сучасними технологіями для виробництва електронних приладів та іншої техніки.

Успішне функціонування виробництва в першу чергу забезпечує висококваліфікований колектив з багаторічним досвідом роботи в космічній галузі та сучасна система управління якістю продукції, заснована на стандартах ISO 9000, та що постійно вдосконалюється службою технічного контролю.

Технічну підтримку виробництва забезпечує інженерно-технічні підрозділи – конструкторскьке бюро на чолі з головним конструктором і технологічна служба головного технолога.

Крім виробничих цехів на підприємстві є Випробувальний центр, який акредетований в Системі УкрСЕПРО і забезпечує проведення випробуваннь на вплив всіх видів кліматичних та механічних факторів, виробування на безпеку, радіозавади і т.і. Центр має унікальне випробувальне обладнання.