Очільник Міноборони України ознайомився з продукцією «Сівертекс»

24 червня на Міністр оборони України Андрій Таран спільно з заступником Міністра оборони Олександром Миронюком, командувачем ОК «Північ» СВ ЗСУ Валерієм Залужним та начальником ДНДІ ВС ОВТ Володимиром Башинським під час робочої поїздки в Чернігів побували на виробництві учасника Ліги, приватного підприємства «Сівертекс».

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на сайт оборонного відомства.

Під час відвідин ТОВ «Сівертекс» високі гості ознайомилися з асортиментом продукції, що виробляється для потреб Збройних Сил України в рамках Державного оборонного замовлення.

Нагадаємо, що «Сівертекс» є одним з провідних підприємств легкої та хімічної промисловості Україні, яке виготовляє на потреби війська намети та модульні наметові містечка різних типів.

На підприємстві, де забезпечений повний цикл виробництва, можуть виробляти до трьох тисяч наметів щорічно. Виробничі потужності дозволяють виготовляти тенти та металеві каркаси, а фахівці на заводі своїми силами прогумовують тканину та зварюють шви.

Відзначається, що тканина, з якої на «Сівертекс» виробляють намети, витримує щонайменше 10 років експлуатації в польових умовах, а металеві конструкції – до 20 років використання. Окрім високої якості та функціональності, ще однією значною перевагою вітчизняної продукції перед закордонними аналогами є її помірна вартість.

Серед представлених міністру оборони розробок чернігівського підприємства можна виділити сучасні блок-модулі для польових таборів, що здатні створити комфортні умови проживання в наметових містечках для українських воїнів.

Також на підприємстві повідомили про опанування виробництва гальмівних парашутів для фронтових винищувачів МіГ-29 та плани щодо виробництва парашутних систем для десантників.

Окрім цього, на «Сівертекс» працюють над виготовленням систем керування для авіаційних бомб.