«Омега Консалтинг Груп» ТОВ

Приватна консалтингова компанія «Омега Консалтинг Груп» є інтернаціональною спеціалізованою організацією, націленою на розвиток і підвищення боєздатності озброєних сил, роботи правоохоронних органів, органів державної безпеки і боротьбу з міжнародним тероризмом. Одночасно «Омега Консалтинг Груп» пропонує широкий вибір засобів забезпечення особистої безпеки, захисту стратегічно важливих об’єктів, товарів і послуг військового призначення, а також співпраця з комерційними і урядовими організаціями по всьому світу. Діяльність нашої компанії здійснюється за допомогою семи оперативних відділів: Морський, Повітряний, Сухопутний, Юридичний, Інформаційно-аналітичний, Оборонний і Центр Спеціальної Підготовки.

Наші послуги орієнтовані на широкий, постійно змінний світовий ринок, представлений урядовими структурами, озброєними силами, корпораціями і фізичними особами що потребують ефективнішого захисту власного життя і майна. Ми розробили сучасну методику, випробувальну базу і учбове устаткування, які є незамінними в досягненні бездоганного виконання поставлених завдань і відповідності стандартам якості, потрібним нашими Замовниками.

Діяльність компанії здійснюється в строгій відповідності з українським законодавством, а так само із законодавством тих країн, на території яких компанія представляє інтереси своїх Замовників. На території України компанія здійснює свою діяльність на підставі Статуту Компанії і ліцензії МВС № 076521 про охоронну діяльність.

 

Оборонний відділ

Оборонний відділ компанії Омега Консалтинг Груп надає експертні програми, консультації та інші послуги Українському уряду, представникам іноземних дружніх держав, а також приватним особам аналізуючи спектр їхніх проблем і готуючи найбільш адекватне та доцільне рішення на оперативному, тактичному і стратегічному рівнях. У співробітників нашої компанії є багатий досвід у підготовці урядових силових структур і безпосередній участі у бойових діях багатьох гарячих точках планети від Південної Америки й Африки до АРК Крим та Південно-сходу України.

Компанія Омега Консалтинг Груп є уповноваженим посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

Сфери нашої компетенції:

 • Військові спеціальні операції
 • Операції на території супротивника
 • Нетрадиційні бойові дії
 • Анти-терористичні операції
 • Операції із запобігання незаконному обігу наркотиків
 • Агентурна розвідка
 • Радіоелектронна розвідка
 • Спеціальна тактична підготовка
 • Військовий консалтинг

Аналітичний відділ

Аналітичний відділ компанії Омега Консалтинг Груп – це рішення складних проблем, які часто вимагають спеціального підходу. Ми пропонуємо комплексне обслуговування, яке задовольняє всі вимоги до збору та обробки даних з різних джерел, інформаційної безпеки та інших аспектів, необхідних для вироблення управлінських рішень з метою підвищення конкурентоспроможності комерційної організації Замовника. Завдяки цій унікальній перспективі, Омега Консалтинг Груп, проливає світло на інформацію, яка зазвичай не потрапляє в поле зору широких ЗМІ, наприклад, таємну дипломатію, спеціальні операції або причини виникнення конфліктів. У постійно мінливому світі, Омега Консалтинг Груп надає ключі до більш чіткого розуміння дій різних розвідувальних апаратів, у тому числі – корпоративної розвідки і лобіюючих груп.

Робота аналітичного відділу ОКГ, здійснюється в рамках закону і з дотриманням всіх етичних норм.

Перелік наших послуг:

 • Бізнес-аналітика
 • Профайлинг держав і політичних лідерів
 • Послуги лінгвістів
 • Економічний і соціально-економічний аналіз
 • Дослідження ринку, що розвивається
 • Геополітичний аналіз ризиків
 • Збір та аналіз інформаційних даних
 • Збір даних про інвестування
 • Прогнозування ризиків
 • Спеціальні проекти

Спеціальна підготовка

ЦСП «Октагон» – був створений в 2011-му році, на базі української приватної консалтингової компанії «Омега Консалтинг Груп». ЦСП «Октагон» – це інтернаціональна команда експертів у питаннях вогневої і тактичної підготовки. Заняття в усіх напрямках проводяться в рамках правового статусу, при суворому дотриманні законодавства країни перебування. Досвід служби в елітних підрозділах, проведення спеціальних і оперативних заходів, стажування в кращих міжнародних навчальних центрах, практика підготовки державних і комерційних структур, сформована відповідальна поведінка – дають нам можливість проводити заняття на професійному рівні. Спеціальними напрямками діяльності команди є авторські програми тренінгу зі стрілецької підготовки і роботі зі зброєю, програми тактичної підготовки.

ЦСП «Октагон» є унікальною лабораторією спеціальної, вогневої та фізичної підготовки. У ЦСП «Октагон» узагальнюється передовий досвід, постійно розробляються і впроваджуються нові методики навчання і підготовки співробітників спеціальних підрозділів, державних і корпоративних служб безпеки.

Основним нашим завданням є професійна підготовка інструкторів та особового складу спецпідрозділів силових структур України. Накопичений в цьому напрямку досвід дозволяє нам співпрацювати в галузі тактико-спеціальної підготовки зі спецпідрозділами різних країн.

У нашому центрі є унікальне поєднання реального бойового досвіду ветеранів спецпідрозділів і самих останніх досягнень в області тактико-спеціальної підготовки.

ЦСП «Октагон» також пропонує консультаційні послуги для визначення надійності і функціональності Вашого зброї та екіпіровки. Ми проведемо випробування, виходячи з Ваших функціональних вимог. Ми розуміємо і враховуємо всі стресові фактори, яким піддається Ваш виріб у бойовий обстановці, та розробимо режим тестування, що дозволить тверезо оцінити його профпридатність та адаптацію до агресивного середовища. Виникнення збоїв при проведенні такого процесу, є нормальним явищем.

Випробування надійності Вашого обладнання в наших руках, дозволить Вам уникнути його відмов у руках тих, чиї життя будуть залежати від його справності.