Перелік послуг Ліги для своїх членів

ЛІГА ПРОПОНУЄ СВОЇМ ЧЛЕНАМ:
– захист інтересів своїх членів, сприяння просуванню інтересів приватної оборонної промисловості на внутрішньому і міжнародному ринках.

РОБОТА ЛІГИ ВКЛЮЧАЄ:
– Юридичну підтримку
– Маркетингову підтримку
– Медійний супровід
– Розвиток внутрішньої кооперації
– Інформаційно-аналітичне забезпечення (надання і просування компетентних оцінок щодо розробок і виробництв Експертної ради)
– Лобіювання спільних ідей і проектів
– Розвиток міжнародних зв’язків через мережу подібних асоціацій іноземних держав

МАРКЕТИНГОВА ПІДТРИМКА
– Розміщення даних про продукцію і можливості підприємства на ресурсах Ліги (сайт, буклети, інформаційні ресурси партнерів)
– Дозоване участь в роботах виставок (презентацій) Ліги (в буклетах, презентаціях, інформаційних повідомленнях, банерах, фото і відео продукції Ліги), включаючи формується постійно діючу виставку Ліги.
– Лобіювання продукції підприємства в рамках непублічних каналів комунікації Ліги (в разі наявності конкурентних протиріч з іншими учасниками Ліги на однотипну продукцію – після їх усунення, детального обговорення всередині Ліги).
– Користування репутаційним іміджем Ліги (розроблений Лігою знак якості оборонної продукції України присвоюється окремим видам продукції рішенням Експертної ради).

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА
– Ознайомлення зі змінами нормативно-правової бази, надання юридичних консультацій (крім господарських спорів між членами Ліги).
– Просування нормативно-правових актів, законів, підготовка і просування рішень для конструктивної роботи з державним сектором.

МЕДІЙНИЙ СУПРОВІД
– Висвітлення діяльності підприємства на ресурсах Ліги
– Участь у публічних заходах Ліги (презентації, прес-конференції, серії статей і публікацій)
– Дозована (пасивна) участь в інформаційних кампаніях Ліги (проектні, тобто специфічно спрямовані кампанії розробляються і реалізовуються окремо).

ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ВНУТРІШНЬОГО КООПЕРАЦІЇ
– Створення умов для формування внутрішньої (в рамках вітчизняних проектів) кооперації шляхом надання інформації про партнерів, про можливості самого підприємства, а також освітлення та лобіювання можливостей спільних проектів. Оформлення розробок підприємств в єдиний реєстр (вперше в історії України)
– Широке представлення проектів і можливостей для структур влади через непублічну комунікацію Ліги (за рішенням Експертної ради).

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ І НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
– Надання та просування компетентних оцінок Експертної ради щодо розробок і виробництв. Участь в розвитку спеціальних проектів (уніфікація РКМ / РКД, розробка і просування методик оцінки та порівняльних оцінок зразків ОВТ)
– Можливість брати пряму участь роботі громадських рад при профільних міністерствах і відомствах України, а також участь в міжнародних форумах і конференціях або брати участь через представника Ліги.
– Просування інтересів членів Ліги через Експертна рада
– авторитетну структуру з наукового супроводження та аналітичного обґрунтування проектів в сфері розробок і виробництва ОВТ, а також зміцнення інституту генконструктор по відсутньою сегментам (легким броньованим автомобілям, БАК, артилерії і т.п.)

РОЗВИТОК МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ СХОЖИХ АСОЦІАЦІЙ ІНОЗЕМНИХ ДЕРЖАВ
Участь в міжнародній комунікації Ліги, а саме:
– Пошук ринків збуту;
– Представлення продукції через закордонні представництва Ліги;
– Робота з іноземними асоціаціями з метою розвитку міжнародної кооперації;

ВКЛЮЧЕННЯ У СПЕЦІАЛЬНІ БАЗИ ДАНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
– Включення до реєстру продукції (розробок і виробництв)
– Формування пропозицій і можливостей спільних розробок і виробничих проектів всередині Ліги
– Проведення інвентаризації технологій і виробництв;
– Формування переліків критичних технологій, матеріалів і комплектуючих для створення і виробництва перспективних і нових зразків оборонної продукції.

ЯК СТАТИ АСОЦІЙОВАНИМ ЧЛЕНОМ ЛІГИ
– Отримати рекомендацію хоча б одного члена Ліги
– Підготувати та подати необхідні документи (перелік в Положенні про членство в Лізі)
– Оплатити вступний внесок 5000 грн (оплачувати далі щомісячний в розмірі 3000 грн)