Підприємства Ліги візьмуть участь у військово-патріотичній виставці «Армі – Я Фест!»

6 жовтня з 12.00 по 17.00 6 жовтня 2019 року на території НК «Експоцентр України» (ВДНГ) за адресою: м. Київ, проспект академіка Глушкова,1 громадська спілка «Ліга оборонних підприємств України», спільно з Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Київською міською державною адміністрація та Київським міським військовим комісаріатом проведе військово-патріотичну виставку «Армі – Я Фест!».

Акція спрямована на популяризацію професії захисника Батьківщини й заохочення громадян України до військової служби за контрактом.

У проведенні «Армі – Я Фест!» візьмуть участь підрозділи Сухопутних та Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій ЗС України, Почесної варти, військові оркестри Київського гарнізону та районні в м. Києві військові комісаріати.

Від Ліги оборонних підприємств свою продукцію представлять ПрАТ НВО  «Практика», ХК «Укрспецтехніка» , ТОВ «Доля і Ко.ЛТД», ТОВ «ЮА.РПА», ТОВ «КБ «Логіка»,  ТОВ «ГІС «АРТА», ТОВ «Харківський завод індивідуальних засобів захисту», ТОВ «Текспротект», ТОВ «Сівертекс», ТОВ «Термо Проджектс Україна», ПрАТ «АВ-Фарма», ТОВ «Аваційна компанія компанія «Вектор» та ТОВ «ІНВП «УКРТЕХНАНО».

Відвідувачам  виставки будуть продемонстровані зразки сучасного озброєння, військової техніки і спорядження, засобів індивідуального захисту, польової медицини, систем забезпечення життєдіяльності, тощо, які прийняті на озброєння (забезпечення) і нині використовуються у Збройних Силах та інших військових формуваннях держави, в тому числі в районах проведення ООС. Також усім присутнім будуть представлені перспективні зразки вітчизняного озброєння та військової техніки.

ccылка

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)

27.09.2019