«Пожмашина» оснащує власне виробництво високотехнологічним роботизованим устаткуванням

Учасник Ліги «Промислова компанія «Пожмашина» оприлюдина відео виробничого устаткування, завдяки якому на підприємстві створюються сучасні спеціалізовані автомобілі.

В компанії повідомляють, що упродовж останніх років у розвиток виробництва було вкладено десятки мільйонів гривень, головним чином на придбання обладнання. Загалом виробничі потужності «Пожмашини» отримали інноваційне обладнання, переважно з числовим програмним керуванням за 26 різними найменуваннями. Зокрема був придбаний роботизований комплекс для зварювання вузлів причіпної техніки – інтернаціональне технічне диво, за допомогою якого можна виконувати найточніші та найделікатніші зварювальні роботи. Аналогів цьому високотехнологічному обладнанню немає на вітчизняних підприємствах, компанія однією із перших почала його освоєння та впровадження у виробництво.

Також нагадаємо, що нещодавно ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина» стала переможцем тендеру на придбання Збройними Силами України «Великовантажних мототранспортних засобів (пожежних машин спеціального призначення)». За результатами проведенного тендеру укладено відповідний договір з Міністерством оборони України.

Згідно договору Міноборони замовило 25 автоцистерн важкого типу на шасі підвищеної прохідності, які мають бути поставлені у війська до кінця поточного року.