Приватні підприємства – учасники Ліги взяли участь у створенні нового українського протикорабельного комплексу «Нептун»

В кооперації з іншими вітчизняними виробниками, які долучалися до створення новітнього протикорабельного ракетного комплексу «Нептун», активну участь брали приватні підприємства – члени Ліги оборонних підприємств України.

Інформацію про черговий етап випробувань нової української протикорабельної крилатої ракети оприлюднив Defense Express, з посиланням на коментар Секретаря РНБО України Олександра Турчинова.

У повідомленні, зазначається, що разом з іншими підприємствами вітчизняної «оборонки», важливу роль у створенні потужної сучасної протикорабельної зброї відіграли приватні підприємства – члени Ліги оборонних підприємств України, зокрема  «Радіонікс», «ТЕЛЕКАРТ- прилад» та ПАТ«Мотор Січ».

Нагадаємо, що днями на полігоні ЗСУ «Алібей» відбувся один із завершальних етапів випробувань нової вітчизняної ПКР «Нептун».

В коментарі Секретаря РНБОУ, на який посилається Defense Express, зазначається, що черговий етап випробувань пройшов успішно.

«Крилата ракета виконала унікальне за складністю польотне завдання. Пролетівши понад 100 км у напрямку моря, зробила розворот на 180 градусів, і на зворотному шляху точно вразила ціль», – цитує  Defense Express слова О. Турчинова.

При цьому, за словами очільника РНБОУ, політ та маневрування ракети фіксувалися технічними засобами спостереження як на береговій лінії, так і на острові Зміїний.

Секретар Ради НБОУ зазначив, що до складу комплексу входить універсальна самохідна пускова установка, транспортна машина для перевезення ракет, транспортно-заряджаюча машина та командно-штабний модуль.

«Всі складові комплексу, як і сама високоточна крилата ракета Р-360, – наголосив посадовець, – ніколи раніше не вироблялися в Україні, і тому ці випробування мають принципове значення для зміцнення оборонного потенціалу нашої держави».

Секретар Ради національної безпеки і оборони України подякував усім науковцям та виробникам, які долучилися до створення новітнього ракетного комплексу і в стислі терміни продемонстрували здатність виконувати важливі завдання по зміцненню обороноздатності нашої держави.