Профільний Комітет парламенту схвалив проект Закону «Про оборонні закупівлі»

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту прийняти за основу доопрацьований законопроект про оборонні закупівлі.

Про це інформує прес-служба вищого законотворчого органу держави.

В оприлюдненому повідомленні зазначається, що 26 листопада під час засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити проекти законів про оборонні закупівлі №2398 і №2398-1.

Водночас було прийнято рішення підтримати та подати на розгляд Верховної Ради України остаточний варіант, розроблений утвореною у Комітеті робочою групою, доопрацьований проект Закону України про оборонні закупівлі з рекомендацією за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу.

Зауважимо, що на думку переважної більшості фахівців, поданий на розгляд парламенту законопроект є великим кроком вперед в плані лібералізації, відкритості, розвитку чесної конкуренції та усунення корупційних ризиків в оборонних закупівлях.

Як повідомлялося раніше, активну участь в роботі над розробленим законодавчим актом було проведено і з боку Ліги оборонних підприємств України.

Джерело:

http://прес-служба ВР України