Проведення Міжнародної виставки «Зброя та безпека» перенесено на травень 2021 року

Про перенесення термінів проведення зазначеного виставкового проекту раніше спланованого на 13-16 жовтня 2020 року, повідомляє сайт Міжнародного виставкового центру на Лівобережній.

Зазначається, що таке рішення було прийнято 25.09.2020 під час наради в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, що відбулася з представниками органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ, організацій авіакосмічного, оборонного та безпекового сектору.

За результатами наради було запропоновано опрацювати перенесення строків проведення Міжнародної виставки «Зброя та безпека» на травень 2021 року.

Зі свого керівництво МВЦ запевняє, що таке рішення стало несподіванкою з огляду на попереднє рішення Міжвідомчої комісії ВТС та ЕК від 14.09.2020 про доцільність проведення виставки у раніше анонсовані терміни. «Усі підготовчі роботи перебували на завершальному етапі, ми знаходилися у стані повної бойової готовності, а у цей час по всій Україні проводяться масові бізнесові та розважальні заходи, в тому числі і виставки, починаючи з липня» – йдеться у повідомлені.