«Термо Проджектс Україна» ТОВ

Проектування та розробка систем опалення та кондиціювання від концепції до серійного виробництва при створенні нових одиниць військової техніки, а також для проектів модернізації старих зразків (креслення, 3D моделі, специфікація, створення комплекту документації, прототип для тестування, серійне виробництво).
Компанія Webasto – світовий лідер з виробництва автономних опалювачів, систем кондиціювання, надахових систем та люків для транспортних засобів. Компанія є одним із 100 найбільших постачальників для автомобільної індустрії.
На ринку України бренд Webasto представляє компанія Вебасто Термо та Комфорт Україна з 2005 р.  За ці роки наша українська команда  втілила в життя десятки успішних проектів та системних рішень з кліматизації (опалення та кондиціювання) в спеціальних транспортних засобах.
Наш проектний досвід, наша система управління якістю і наша безкомпромісна націленість на сервіс створюють комплексний пакет, який дає вам переваги в будь-якій ситуації. Ми доводимо це щоденно, знову і знову, і в глобальному співробітництві з транснаціональними виробниками, і працюючи над вашим проектом.