Цього року українські силовики замовили на «Мотор Січ» 11 модернізованих гелікоптерів Мі-8МСБ

Поточного року учасник Ліги АТ «Мотор Січ», отримало замовлення на 11 модернізованих гелікоптерів Мі-8МСБ для МВС та Мініоборони України.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Факти ICTV».

«Серед клієнтів підприємства Міністерство Оборони та Нацгвардія. Цьогоріч вони замовили 11 машин», – розповіли у відеосюжеті телеканалу.

Інженери вітчизняного підприємства кажуть, що від попереднього радянського гелікоптера лишається лише фюзеляж, цілісність та міць якого ретельно перевіряють. Усе начиння Мі-8МСБ, завдяки власному Конструкторському бюро – сучасне.

«У нас вже не тільки заміна двигунів йде, модернізація, а й заміна повністю бортової кабельної мережі, заміна редуктора, і ось дійшли до повністю модернізації так званої «скляної кабіни», – повідомив заступник директора з виробництва АТ «Мотор Січ» Павло Касай.

Defense Express зауважує, що перша інформація про створення в Україні «скляної кабіни» для Мі-8 з’явилася на початку цього року, а вже у жовтні перший гелікоптер Мі-8МСБ-В, оснащений такою системою, був представлений на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019».

Повідомляється, що нині завершується сертифікація цієї машини.

Вартість «кабіни» – зазначається у новині, становить близько 1 млн доларів, що в 10-15 разів менше за іноземні аналоги і за потреби українське підприємство може випускати до 20 таких гелікоптерів на рік.

Джерело:

https://defence-ua.com/index.php/home-page/8873-u-2019-rotsi-mvs-ta-zsu-zamovyly-11-helikopteriv-mi-8msb-video