Учасники Ліги представили українську «оборонку» на MSPO-2019

3 вересня у польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Це один з трьох найбільших у світі виставкових заходів оборонного виробництва. Цього року у ньому беруть участь понад 600 компаній з усього світу, 13 з яких – вітчизняні. В рамках об’єднаної експозиції від України на виставці представлено новітні розробки в різних галузях оборонної промисловості: від безпілотних роботизованих платформ та протитанкових ракетних комплексів до рішень криптографічного захисту інформації.

Від Ліги оборонних підприємств України на MSPO-2019 беруть участь три приватні підприємства: інформаційно-консалтингова компанія Defense Express, ДОЛЯ І КО. ЛТД та ТОВ «ІНФОКОМ ЛТД».

Зазначимо, що Defense Express є давнім інформаційним партнером Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO, і ось уже шостий рік поспіль бере участь в салоні саме в цій якості.

Провідний вітчизняний розробник та виробних засобів радіозв’язку та систем захищеного зв’язку компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД представляє на виставці програмний комплекс захищених мобільних переговорів «SecurePhone», з яким цього річ, дещо раніше підприємство стало одним із переможців оборонної платформи вітчизняного конкурсу інноваційних проектів «Сікорський Челендж -2019».

Компанія ТОВ «ІНФОКОМ ЛТД», як повідомлялося раніше, також представляє на виставці свою новинку – безпілотну мобільну багатофункціональну платформу «Скорпіон» з туреллю для кулемета.

SCORPION, роботизована безпілотна платформа, здійснює погрузку для транспортування

Наш 🦂 SCORPION збирається до подорожі 🛣Дуже хвилюється, але загрузився самостійно 😀

Опубліковано Unmanned Ground Vehicle – Беспилотный автомобиль Пʼятниця, 26 липня 2019 р.

 

Використання матеріалу за умови вказання джерела (СС BY 4.0)