В «Десні» випробували нового «Козака»

У 169-му навчальному центрі підготовки підрозділів ЗСУ пройшли випробування дослідного зразка багатофункціонального бронеавтомобіля «Козак-2М1», про це повідомляє преслужба Сухопутних військ ЗС України.

Випробування відбулися за участю командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Олександра Сирського. Також були присутні представники Командування ракетних військ і артилерії, управління бойової підготовки, розвідувального управління, управління зв’язку і інформаційних систем та армійської авіації Командування Сухопутних військ.

Генерал-лейтенант Олександр Сирський, який побував за кермом нового автомобіля, дав позитивну оцінку технічним можливостям ББКМ «Козак-2М1».

Окрім того, під час випробування дослідного зразка ББКМ «Козак-2М1» Олександр Сирський виконав вправи зі стрільби з 12,7-міліметрового великокаліберного кулемета НСВТ.

За повідомленням  прес-служби Сухопутних військ ЗС України «Козак-2М1» повністю підтвердив заявлені тактико-технічні характеристики і отримав позитивну оцінку від усіх представників робочої групи.

Нагадаємо, що ББКМ «Козак-2М1» створений учасником Ліги ПрАТ «НВО «Практика» у липні поточного року успішно пройшов державні випробування і нині триває процес прийняття бойової машини на озброєння ЗС України.

 

Джерело: http://прес-служба СВ ЗСУ