В НТУУ КПІ ім. Сікорського оголошено набір студентів на магістерську програму «Управління у сфері оборонно-промислового комплексу»

Шановні колеги!

Як ми повідомляли, у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбувся випуск за магістерською програмою«Управління у сфері оборонно-промислового комплексу». Ця магістерська програма передбачає інтенсивну 1,5 річну підготовку спеціалізованих кадрів для оборонної промисловості України.

Завдяки цій програмі перші півтори сотні висококваліфікованих фахівців, у тому числі і Ліги, отримали сучасні знання, об‘єднавши їх з власним досвідом роботи у сфері оборони.

Наразі  у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» триває новий набір студентів на магістерську програму «Управління у сфері оборонно-промислового комплексу».

Для отримання детальної інформації просимо звертатись до куратора Програми Поліщука Анатолія Станіславовича за тел. 095-277-10-10 та співробітника кафедри Корогодової Олени Олександрівни за тел. 066-913-63-53.

18.07.2019