В єдності наша сила!

4 квітня 2018 року в Офісі Ліги відбулася робоча зустріч керівників членів Ліги. Приємно зазначити, що в ній взяли участь практично всі очільники підприємств, які входять до нашої громадської спілки з різних куточків України.

Цим заходом Ліга започаткувала традицію проведення неформального зібрання своїх членів, під час якого проходитиме урочисте прийняття нових членів, обговорення нагальних питань, знайомство та налагодження робочих і особистих контактів керівників підприємств.

На початку зустрічі Голова Правління Ліги Олег Висоцький, Генеральний директор Ліги Олександр Ясинський і Виконавчий директор Ліги Олег Брюшковський підвели підсумки роботи за рік, ознайомили присутніх із досягненнями Ліги у 2017 році та окреслили головні завдання Ліги у поточному році.

Олег Висоцький, зокрема, закликав керівників підприємств до більш активної співпраці та запропонував їм надати до Виконавчої дирекції своє бачення вирішення нагальних проблем вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Зазначені пропозиції будуть узагальнені та озвучені під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка планується найближчим часом.

Голова Наглядової Ради Юрій Єхануров вручив свідоцтва про членство в Лізі новим асоційованим членам. Варто зазначити, що перед зібранням керівників членів Ліги відбулося засідання Правління Ліги, на якому було прийняте рішення прийняти до складу Ліги у якості асоційованого члена ТОВ «Сівертекс» (м.Чернігів, спеціалізується на виробництві наметів).

В цілому, робоча зустріч відбулася у позитивному ключі і, на думку членів Правління та керівництва Виконавчої дирекції Ліги, досягла своєї мети по згуртуванню членів Ліги, налагодженню робочих та особистих контактів між ними.

У планах Правління та Виконавчої дирекції є задум щодо проведення аналогічних заходів, як мінімум, двічі на рік.