Вітаємо з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Ми низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу.
Три роки тому Україна приєдналася до європейських країн у відзначенні Дня пам’яті та примирення. Ця нова для нас традиція доповнює і посилює звичне державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора. Наші бійці при визволенні рідної землі та країн Європи від нацизму покрили себе невмирущою славою. Вони здійснили тисячі подвигів, ризикуючи, а часто і віддаючи своє життя в ім’я її свободи. Все витримали і перемогли. Перемогли тому, що відстоювали право на життя.
Завойована ветеранами Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Подвиг дідів і прадідів гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.
     Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам. Честь і слава живим героям!