Вітаємо з Великоднем!

 

Правління та Виконавча дирекція Ліги щиро вітає всіх зі світлим Христовим Воскресінням – найрадіснішим і найвеличнішим святом року!

У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити наші родини від всього злого та подарувати щастя і впевненість у майбутньому.

Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи та світлі помисли! Хай Божа милість, взаємна повага і взаєморозуміння допоможуть здолати нам усі труднощі, а щира любов до рідної землі об’єднує нас і надихає на добрі праведні діла!

Бажаємо всім гарного настрою, міцного здоров’я і довголіття, достатку і благополуччя, любові й тепла. Нехай Божа благодать ніколи не покиє ваші родини.

Христос Воскрес!