Віце-премєр-Міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України з робочим візитом відвідав учасника Ліги – АТ “Мотор Січ”

– Українська авіаційна промисловість переходить до нового етапу розвитку. – Про це заявив сьогодні Віце-премєр-Міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський під час відвідин учасника Ліги оборонних підприємств України АТ “Мотор Січ”.

Зауважимо, що сьогодні на Льотно-випробувальному комплексі АТ “Мотор Січ” розпочалися льотні випробування композитних лопатей для вертольотів Мі-8 та металевих – для Мі-24 українського виробництва.
Для організації виробництва запорізькі авіабудівники придбали унікальне високотехнологічне обладнання, аналогів якому немає на території України, а також був підготовлений персонал для роботи з ним.

У своєму дописі на сторінці Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України  у ФБ Олег Уруський зазначив: “Насправді, це визначна подія для України, адже вона увійшла в п’ятірку держав світу, які виготовляють лопаті для важких вертольотів! А це значить ми маємо нові можливості для української армійської авіації та перспективи для розвитку експортних ринків”.