За жовтень сайт члена Ліги Defense Express отримав більше 1,7 млн переглядів

Упродовж жовтня сайт члена Ліги інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, отримав нову рекордну кількість переглядів – більше 1,7 мільйона.

Про це повідомив директор компанії Сергій Згурець:

” У нас є перемога, про яку хочеться розказати усім нашим читачам та передплатникам інформаційно-консалтингової компанії Defense Express. За жовтень на нашому сайті було 1 775 433 перегляди. Ми вважаємо, що це гарний показник для спеціалізованого ресурсу.
Декілька місяців тому ми кардинально оновили наш інформаційно-аналітичний портал і змінили підходи – як кількісно, так і якісно – до представлення актуальних новин, коментарів і досліджень на нашому сайті.

Скажу чесно – ми стали працювати більше. Хоча і раніше явно не байдикували – з огляду на ту кількість продуктів, які ми виробляємо. І дуже приємно, що роботу творчої команди Defense Express наші читачі гідно відзначили.

Так, понад 1,7 млн переглядів нас влаштовує. Але лише зараз. Бо ми знаємо, що це зовсім не “стеля”. У нас є і буде, чим вас здивувати. Особливо коли є унікальна можливість бути першими у представленні цікавої та важливої інформації, говорити з людьми – генераторами нових ідей та показувати нашим читачам (до речі, наш відеоканал теж набрав обертів), що ж саме крутого вони зробили і чому це добре.

Ну, або погано. Тому що непрофесіоналізм, популізм, бездіяльність, необізнаність, байдужість – це те, що також стає ціллю наших новин та аналітичних публікацій”.

Ліга оборонних підприємств вітає колег зі значним досягненням та бажає й надалі успішно долати рекордні рубежі!