Запрошуємо Вас взяти участь у Першому Конкурсі проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge

14 травня 2019 року в рамках щорічного фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge-2019» в КПІ ім. Сікорського відбудеться перший відкритий Конкурс проектів оборонних технологій.

На конкурсі розглядатимуться інноваційні проекти оборонного значення, а серед учасників будуть конструкторські бюро, науково-дослідні інститути і підприємства ДК Укроборонпром», ГС «Ліга оборонних підприємств України», Національної академії наук України, Державного космічного агентства України, а також низки академічних установ та університетів.

Мета конкурсу:

  • визначення кращих напрацювань підприємств оборонного комплексу та науковців закладів вищої освіти і НАН України
  • презентація проектів військового призначення перед представниками підприємств Державного концерну Укроборонпром, вітчизняними та зарубіжними інвесторами.

!!! Важливо: участь у конкурсі можна взяти представленням не тільки готового виробу, а й  прототипу, мінімально-працюючої моделі, дослідного зразку або бета-версії продукту.

Детальніше про конкурс за посиланням:

https://www.sikorskychallenge.com/oboronprom/

Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням: https://www.sikorskychallenge.com/zaiavka-oboronprom/

Також просимо Вас в термін до 21.02.2019 року надати до Виконавчої дирекції Ліги на електронну адресу ldc.org.ua@gmail.com кандидатури (директори, головні інженери, головні конструктори підприємств – кандидати, доктори наук)  до складу експертного журі Конкурсу.