ГоловнаНовиниЗавдяки учаснику Ліги в Міноборони зможуть тестувати бронежилети згідно натовського Standard-0101.06.
Завдяки учаснику Ліги в Міноборони зможуть тестувати бронежилети згідно натовського Standard-0101.06.
Учасник Ліги приватна компанія ТЕМП-3000 виготовила обладнання та провела тестування бронежилетів згідно міжнародного стандарту Національного Інституту Юстиції США NIJ Standard-0101.06.
Зазначається, що обладнання було передано до акредитованої балістичної лабараторії науково-випробувального відділу Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського, де випробування проходять усі бронежилети перед прийняттям на баланс Міністерства оборони України.
В компанії пояснюють, що відтепер, згідно міжнародного стандарту Національного Інституту Юстиції США NIJ Standard-0101.06. бронежилети тестуватимуться на балістичну стійкість після впливу наступних факторів:
— імітація механічного зносу — обертання бронежилета в перфорованому барабані зі швидкістю 5 обертів на хвилину протягом 10 діб з визначенням кількості обертів 72 000,0;
— підтримання температури 60-65⁰С постійно протягом усього циклу випробувань;
— підтримання відносної вологості 80-85 % постійно протягом усього циклу випробувань.
Стандарт NIJ 0101.06 є міжнародним, вимоги якого застосовуються при тестуванні бронежилетів переважною більшістю країн світу, в тому числі країнами-членами НАТО. Більше того, продукція, що виготовляється за військовими страндартами MIL STD також тестується відповідно до стандарту NIJ 0101.06.
Тестування за стандартом NIJ 0101.06 бронежилетів під дією механічних чинників, температури та вологи допомагає чітко визначити експлуатаційні характеритики та слабкі місця продукції, які неможливо виявити за допомогою випробувань, що проводилися в Україні до сьогодні, наголошують у ТЕМП- 3000, вказуючи, що йдеться про:
– значне пошкодження, яке не підлягає ремонту та унеможливлює подальшу експлуатацію виробів;
– пошкодження герметизації м’яких балістичних пакетів, що може призвести до надмірного намокання та погіршення балістичної стійкості бронежилетів;
– втрата фізико-механічних характеристик м’якого балістичного пакету, що призводить до втрати балістичної стійкості виробів.
В компанії переконані, що нове обладнання дозволить Міністерству оборони України проводити максимально ретельні випробування бронежилетів перед їх використанням українськими війсковими, а вітчизняні виробники балістики реалізують нову можливість виготовляти та тестувати бронежилети, конкурентні на світовому ринку, в тому числі серед країн-членів НАТО.
Для того, щоб отримати доступ до інформації про учасників Ліги та Каталогу продукції учасників нашої організації, необхідно надіслати відповідний запит з електронної адреси, вказаної Вами при реєстрації, на адресу електронної пошти Ліги, зазначену в розділі «Контакти». Обмеження діятимуть до нашої Перемоги! Просимо поставитися з розумінням до тимчасових незручностей. Слава Україні!
Шановні члени Ліги оборонних підприємств України! В цю лиху годину маємо всі виявити єдність, витримку, рішучість, взаємопідтримку та взаємодію. З усіх питань, які в нашій компетенції і в наших силах, звертайтесь в будь-який зручний для Вас спосіб. Чим зможемо, тим допоможемо. Ми на зв’язку, працюємо!