
Бронежилети виробництва ТВО «НВП «ТЕМП-3000», якими забезпечуються ЗСУ, в присутності журналістів успішно пройшли балістичну перевірку якості.
Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України.
В оприлюдненій на сторінці Фейсбук Головного управління РСМЗ ЗСУ інформації вказується, що на запрошення начальника ГУ РСМЗ ЗСУ генерал-майора Дмитра Марченка представники ЗМІ взяли участь в одному з методів випробувань якості бронежилетів – стійкості до відстрілу. Захід був присвячений роз’ясненню основних моментів контролю якості з метою недопущення до експлуатації українськими військовослужбовцями неякісних предметів речового майна.

Журналістам показали процес виробництва елементів засобів індивідуального захисту (бронежилетів) та запропонували обрати виріб, який незабаром випробували балістичним методом в акредитованій лабораторії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

«Дослідний» бронежилет успішно пройшов випробування. «Наскрізного пробиття немає», – зазначається у повідомленні.
Саме це і було продемонстровано журналістам: м’які бронеелементи вздовж усієї площі бронежилету підтвердили відповідність 1 класу захисту, а найважливіші для життя зони, закриті жорсткими бронеелементами – четвертому.
Фото ГУ РСМЗ ЗСУ .
Джерело:
5 липня, у науково-випробувальній лабораторії зброї та спеціальних захисних матеріалів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулося балістичне випробовування продукту від "Темп-3000" за участі представників засобів масової інформації.Зазначений захід відбувся з метою недопущення до експлуатації у Збройних Силах України неякісних предметів речового майна, зокрема щодо балістичної перевірки засобів індивідуального захисту (бронежилетів).Під час перевірки якості контролю бронежилет "Корсар-М3" від виробника "Темп-3000" було перевірено балістичним випробовуванням.Фахівці акредитованої лабораторії зняли пломбу і перевірили наявність акту та технічного паспорту виробу. Провели процедуру опису, а далі — помістили бронежилет в обладнання для дощування, тобто — імітації дощу, яка тривала рівно 60 хв. Під час тестування використали набої 9 мм, 5.45 мм, та 7.62 мм.Бронежилет витримав випробовування як сухим, так і дощовим способом з трьох видів зброї, а саме СВД, АК-74, та ПМ. Отож, заключення балістичної експертизи — надійна витримка даних перешкод бронежилетом від "Темп-3000".Армія Inform Відео: Військове телебачення України
Опубліковано Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Пʼятниця, 5 липня 2019 р.