АТ «Мотор Січ» бере участь у Міжнародній аерокосмічній виставці Dubai Airshow 2021

В Об’єднаних Арабських Еміратах триває Міжнародна аерокосмічна виставка Dubai Airshow 2021. В заході беруть активну участь три компанії з України, серед них – учасник Ліги АТ «Мотор Січ».

Про українську частину виставки повідомляє Defense Express.

Зазначається, що особливий акцент у вітчизняній експозиції зроблено на представленні можливостей транспортного літака Ан-178 для виконання як цивільних, так і військових завдань. Літак оснащений двома турбореактивними двигунами Д-436-148ФМ, створеними ДП «Івченко-Прогрес» та АТ «Мотор Січ».

На власному стенді АТ «Мотор Січ», яке має в регіоні своє постійне представництво (Motor Sich Middle East, FZE), акцентує увагу на представленні натурного зразка турбогвинтового двигуна МС-500В-02С. Цей двигун призначений для навчально-тренувальних літаків початкової підготовки. Його маслосистема забезпечує змащування підшипників в умовах перевернутого польоту та близько нульових перевантажень при виконанні фігур вищого пілотажу. Двигун сертифікований АР МАК на відповідність вимогам АП-33.

Зауважимо, що Dubai Airshow проходить в ОАЕ з 1989 року в листопаді, раз на два роки. Захід є найбільшим у Близькосхідному регіоні міжнародним авіакосмічним салоном.

Фото: АТ «Мотор Січ».

16.11.2021