Корпорація «ТАСКО»

Корпорація спеціалізується на виробництві, ремонті, модернізації та утилізації боєприпасів для артилерійсько-стрілецької зброї, а також розробці та виробництві нестандартного обладнання для виробництва боєприпасів, їх елементів та для утилізації боєприпасів.

Корпорація має три виробничих майданчика в трьох областях України загальною площею понад 45 гектарів.

Площа виробничих будівель та споруд складає більш як 25 тис. м2.

За останній час збудовано будівлі площею понад 100 м2 для виробництва та збирання боєприпасів, контрольно-випробувальна станція для випробування боєприпасів калібром до 30 мм із довжиною директриси 100 м.

Підготовлено виробництво та почалось серійне виготовлення 100 мм боєприпасів для гармати 2А90.

Розроблена технологія та почато виробництва гільз калібром 23, 30 та 100 мм.

Закінчена підготовка до виробництва та ведеться виготовлення дослідницьких партій виробів 23 мм, 30 мм, 30 мм ВОГ-17, ведеться підготовка виробництва 100 мм пострілів для МТ-12, 122 мм пострілів до Д-30, 152 мм пострілів до Д-20 2А36 “Геоцинт”.

Підготовлюється виробництво боєприпасів до гранатомета РПГ-7В.

В корпорації розроблені високопродуктивні технології утилізації боєприпасів, що забезпечують дотримання всіх екологічних норм та дозволяють зберегти компоненти та матеріали як сировину для подальшого перероблення.

До складу корпорації входять підприємства, що володіють широким спектром технологій, в тому числі точного лиття металів під тиском, об’ємною гарячою і холодно-листовою штамповкою, холодного витискання, електрофізичною обробкою деталей. Практично на всіх підприємствах є можливість здійснювати хіміко-термічної та гальванічної обробки металевих деталей, переробки пластмас та виготовлення гумових виробів.

В оптичному підприємстві засвоєно виготовлення усіх видів призм, сферичної оптики різних видів, оптико-електронних систем і приладів надвисокочастотної техніки. Корпорації доручено координація діяльності підприємств боєприпасної галузі з питань розробки, виробництва, модернізації та утилізації боєприпасів.

 

 

 

Продукція підприємства