ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування»

ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» – один з провідних світових виробників верстатного обладнання. Технічне оснащення, кваліфікований інженерно-технічний персонал підприємства дозволяють випускати широку гаму сучасного обладнання, удосконалених моделей верстатів із застосуванням сучасних комплектуючих і систем числового програмного керування; а також запасні частини та обладнання для металургії, гірничорудної промисловості, машинобудування та енергетики.

На підприємстві проведена велика реконструкція і модернізація виробництва. Придбано найсучасніше високотехнологічне обладнання високопродуктивні обробні центри провідних світових виробників: фрезерні обробні центри TOS-KURlM моделі FRFQ 350-VR / A12 і WALDRICH SIEGEN мод. PF-H-125-150; фрезерно-розточний обробний центр IVIECOF модСвбО; розточний обробний центр РАМА мод. Speedram 2000; шліфувальний верстат посиленого типу GIORIA OD / ID модель R / 163 – 5000 х 500 з ЧПУ та інше технологічне обладнання, завдяки якому ПАТ «КЗТС» значно розширило свої технологічні можливості, що дозволило налагодити спільно із зарубіжними партнерами виробництво сучасних вітроенергетичних установок.

До складу виробництва ПАТ «КЗТС» входять такі підрозділи:

Механоскладальне виробництво дозволяє застосовувати високоефективні технології та проводити механічну обробку деталей, машин і механізмів різних класів і типорозмірів: токарних, токарнокарусільну, токарно-розточувальну, координатно-розточувальну, фрезерну, зубофрезерну; зубодовбальну, зубошліфувальну, страуси, шліфування та сверління отворів.

Верстатний парк підприємства включає в себе обладнання, яке дозволяє виробляти токарну обробку виробів діаметром до 4000 мм і довжиною до 20 метрів, шліфування виробів діаметром 1000 мм і довжиною до 5000 мм; на токарно-карусельних верстатах є можливість обробляти деталі діаметром до 5000 мм, висотою до 2500мм., зубофрезерні верстати дозволяють виконувати нарізку зуба до 45 модуля.

Ливарна ділянка механоскладального виробництва виготовляє фасонні виливки з чавуну марки СЧ15, С420, СЧЗО АЧС-1 масою до 12 тонн, і до 7,5 тонн з чавуну ВЧ500-2, ЧХ 0.5.

Підприємство має великий досвід з виробництва холодильних плит з чавуну марки ЧХ 0.5 для футерування доменних печей. Також є можливість виготовляти виливки з бронзи 05Ц5С5, А9Ж4Л, ОЮФ1, 010Ф0.5 і алюмінію АК7 вагою до 100 кг,

Модельна ділянка виробляє моделі будь-якої складності для потреб виробництва.

Устаткування ділянки термообробки і гальванопокриття дозволяє здійснювати наступні операції: обжиг, нормалізацію, газову цементацію, азотування, TBЧ, хімічне оксидування, цинкування, хромування.

Складально-зварювальне виробництво виробляє широку гаму середньо- і великогабаритних металоконструкцій з тонко-і товстолистового металу, круглого і сортового прокату, гнутих труб і обичайок. В рамках модернізації виробництва встановлена ​​нова складально-зварювальна лінія, що складається з листозгинальної чотирьохвалкової машини Faccin 4HEL / S3170, установки для складання і зварювання обичайок РЕМА 80000HTMLS і зварювального крана CAB 460С.

 

 

Продукція підприємства