ПП «Інструмент»

Основними напрямками діяльності ПП «Інструмент» м. Київ, заснованого у 1999 році, є впровадження новітніх технологій, науково-технічних розробок, виготовлення промислових партій виробів з металу, а саме:

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ОБОРОННОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
(гільзи, снаряди, піддони, корпусні деталі реактивних снарядів, випробувальні стенди для гільз).

1. ВИРОБНИЦТВО ВІТЧИЗНЯНИХ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ БОЄПРИПАСІВ:

  • піддонів 125мм для зарядів з гільзою що згорає типу З-02689 на основі використання вдосконаленого методу холодного витягування.
  • виготовлення гільз 100мм типу 4Г38, на підставі проведених розробок є можливість налагодити серійний випуск гільз калібру 76-155 мм.

2. СТЕНД ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ ГІЛЬЗ (76 … 152мм) БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ ПОСТРІЛУ.

3. ПІДГОТОВКА ВИРОБНИЦТВА І ПРОВАДЖЕННЯ ОБОЛОНОК ДЛЯ КУМУЛЯТИВНИХ ПОСТРІЛІВ З АЛЮМІНІЄВИХ СПЛАВІВ Д16Т, В95 (корпусу, кришки, перехідники, стакани …).

4. ІЗОТЕРМІЧНА  ШТАМПОВКА АЛЮМІНІЮ.

  • Розроблено та використовується технологія гарячого штампування як малих так і габаритних заготовок з кувального алюмінію АК6 методом ізотермічного штампування, що дає можливість освоїти виготовлення деталей складної форми і габаритів на класичному пресовому обладнанні. Пресування і витяжка оболонок з деформованого алюмінію Д16Т з локальним нагріванням матриці плівковими нагрівачами.
  • Штамп для ізотермічного штампування АК-6.

5.    ПІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УТИЛІЗАЦІЇ БОЄПРИПАСІВ

  • Виготовлення  та ремонт барабана обертової печі, креслення [ШБРІ.44.70.00.00.00].

6.    Товари народного споживання, ємності, резервуари, балони високого тиску (метан), запчастини для метрополітену

Продукція підприємства