ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр» (ТМ «Ecotest»)

Науково-виробниче приватне підприємство “Спаринг-Віст Центр” є відомим в Україні та світі як розробник та виробник приладів та систем радіаційного контролю торгової марки “Екотест”.
НВПП “Спаринг-Віст Центр” – це команда висококваліфікованих спеціалістів, яка швидко розвивається і прагне до спільної мети: вберегти людей від невидимої, але реальної загрози – радіації. Тому колектив “Спаринг-Віст Центр” невпинно працює над вирішенням цього завжди актуального питання, створюючи прилади, які здатні виявити, знайти та виміряти радіацію у середовищі перебування людини.
Продукцію торгової марки “Екотест” демонстрували на багатьох престижних міжнародних виставках, різноманітних конференціях та семінарах, її неодноразово відзначали державними нагородами.
Основними принципами діяльності компанії є орієнтація на потреби та можливості споживача, комплексність у підході до вирішення задач контролю радіаційної обстановки та постійний розвиток підприємства та персоналу.

Понад 30 засобів і систем радіаційного контролю
Ми пропонуємо цілий спектр засобів для вирішення різноманітних задач з радіаційного контролю – від персональних та портативних дозиметрів і радіометрів, до стаціонарних систем, більшість з яких пройшли сертифікацію та внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та інших країн світу.
Експорт продукції у більш, ніж 70 країн світу, понад 20 дилерів за кордоном
Продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» експортується у більш, ніж 70 країн світу (СНД, Європи, Азії, Африки, Північної та Латинської Америк). На сьогодні підприємство «Спаринг-Віст Центр» має понад 20 дилерів за кордоном. Дилерська мережа представлена в таких країнах як Республіка Корея, США, Болгарія, Великобританія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Греція, Італія, Єгипет, Казахстан, Німеччина, Канада, Туреччина, Сербія, Японія, Росія.
Ми виконуємо замовлення багатьох міністерств та відомств
Серед замовників продукції ТМ «ЕКОТЕСТ» є: Міністерство оборони України, Міністерство надзвичайних ситуацій України, Прикордонна служба України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство охорони здоров’я України, Державна служба охорони, Прикордонна служба Республіки Казахстан та Прикордонна служба Республіки Узбекистан.

 

Продукція підприємства