ПрАТ «АВ-Фарма»

Компанія «АВ-Фарма» працює з 1997 року. Сьогоднi це – постачальник аптечок першої допомоги, виробник засобiв вiйськовоi медицини. «АВ-Фарма» входила до першої п’ятiрки провiдних дистриб’юторiв фармацевтичної продукції України, має довгостроковi партнерськi вiдносини з Литвою, Грузiєю, Казахстаном, Туркменiстаном, Бiлорусiєю, Китаєм.

lнший напрямок дiяльностi компанii «АВ-Фарма» – комплектацiя та поставки аптечок першої медичноiї допомоги для пiдприємств, офiсiв, автомобiльного та залiзничного транспорту. Усього розроблено та зареєстровано у МОЗ України понад 50 рiзновидiв аптечок. Серед наших партнерiв: «Арселор Мiттал»,«Азовсталь», «Київстар» ,«УкрСиббанк», «Ощадбанк», «Приватбанк», ПАТ «Українська залiзниця», ПАТ «Днiпровський меткомбiнат», енергетичнi компанiї України, нафтогазовi компанiї , нафтовидобувнi компанiї, ДП Укрпошта.
3 2014 року, реагуючи на ситуацiю в країнi та зрозумiвши нагальну потребу українських вiйськових у сучасних засобах для порятунку поранених, «АВ-Фарма» почала розробку повноцiнної лiнiйки засобiв першої допомоги.

Ми спiвпрацювали з медичними службами, допомагали тими засобами, якi мали на той час, паралельно запустивши в розробку новi продукти. Кожен iз них перевiрявся «в боях», тренерами тактичної медицини та вiйськовими медиками, повертався на доробку, аж поки не був доведений до потрiбного робочого формату. Потiм продукцiя передавалась на доклiнiчнi та клiнiчнi випробування до ДП «Укрметртестстандарт» та Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Сьогоднi компанiя вiдкриває для себе новi ринки, проводить презентацii продукції за кордоном, передає її на тестування.

«АВ-Фарма» зацiкавлена у спiвпрацi та пошуку нових партнерiв як в Українi, так i за кордоном.

Продукція підприємства