ТОВ «Авіаційна Компанія «Вектор»

ТОВ «Авіаційна компанія «ВЕКТОР», яка заснована в 2017 році, працює над створенням сучасного легкого багатоцільового 4-х місного вертольота ВМ-4 «Джміль» і його модифікацій. Творчий підхід, застосування інноваційних рішень і сучасних матеріалів, глибоке дизайнерське опрацювання і прагнення до створення літального апарату, що відповідає вимогам сучасного авіаційного ринку – це той стимул, який об’єднує наших авіаційних інженерів і фахівців.

Володіючи рядом патентів на корисні моделі, компанія має можливість істотно розширити пріоритети і можливості для створення лінійки оригінальних конструкцій вертольотів, які не мають аналогів в своїй ваговій категорії. Високий рівень безпеки польоту і льотно-технічних характеристик, є одним з факторів, який забезпечить конкурентоздатність вертольоту на міжнародному ринку легких вертольотів.

Компанія неодноразово брала участь в різноманітних виставках, бізнес-форумах та інших заходах, в тому числі і міжнародних, пропонуючи широкій публіці новий інноваційний проект.

В даний час компанія запрошує до участі в проект інвесторів і готова до взаємовигідної співпраці.

 

Продукція підприємства