ТОВ «Інфоком ЛТД»

ІНФОКОМ ЛТД використовує інноваційні технології та рішення для автоматизації виробничих процесів, оптимізації робіт та підвищення безпеки на промислових підприємствах. Ми допомагаємо підприємствам ставати ефективніше.

Ми спеціалізуємося в області застосування інноваційних технологій, рішень щодо розподілу енергії та впровадження програмних продуктів, які забезпечують автоматизацію і отримання повної інформації про поточні процеси.

Наші експертні компетенції:

  • роботи підвищеної небезпеки для електричних установок і технологічного обладнання напругою до 330 кВ
  • розробка програмного забезпечення для автоматизації технологічного процесу АСУ ТП і програмного забезпечення IT управління виробництва, включаючи рівень MES, ERP
  • рішення з використанням цифрової ідентифікації, машинного зору, самообучающихся нейронних мереж виробництво і постачання шаф для АСУ ТП, ПКУ, силових розподільних шаф 0,4 кВ, в тому числі на умовах ліцензії SIVACON фірми SIEMENS
  • монтаж, налагодження і введення в експлуатацію обладнання
  • забезпечення технічною підтримкою і навчання персоналу замовника
  • поставка обладнання світових провідних виробників (карта поставок)
    В компанії ІНФОКОМ ЛТД ми цінуємо якість і професіоналізм, що веде до скорочення витрат і значно зменшує ризики. Саме тому ми приділяємо особливу увагу кваліфікації персоналу, тестуванню продукції та дотриманню стандартів безпеки. Таким підходом ми підтримуємо авторитет нашої компанії як експерта з надання послуг по автоматизації і впровадження якісних і надійних рішень для різних галузей промисловості.

 

 

Продукція підприємства