ТОВ «Юніон Солушен Секюріті-Інтегратор» (USSI)

Union Solution Security Integrator (USSI) – компанія, що динамічно розвивається, розробляє та реалізує різні за масштабом і специфікою інтеграційні рішення та послуги. Ми можемо задовольнити будь-які потреби найвибагливішого клієнта в різних галузях економіки.

Основним напрямком USSI є розробка та впровадження комплексних рішень систем безпеки, систем промислової автоматизації, телекомунікаційних інфраструктур, створення центрів обробки та зберігання даних, надання комплексного сервісу і технічної підтримки систем різного напрямку.

Ми враховуємо галузеву та індивідуальну специфіку замовників.

Основа успіху USSI – досвід та висока кваліфікація наших технічних спеціалістів. Продукти компанії – це унікальні та інноваційні технологічні рішення, власні інтелектуальні розробки. USSI вирішує завдання будь-якої складності на всіх етапах проекту – від проектування до пусконалагоджувальних робіт.

USSI максимально використовує потенціал IT-технологій для потреб клієнта! Ви можете отримати як типовий продукт, так і кастомізоване рішення з урахуванням галузевої та індивідуальної специфіки наших замовників, у стислі терміни і з високою якістю впровадження технології!

Продукція підприємства