ТОВ «Легпром-Альянс»

ТОВ «Легпром-Альянс» (ТМ «Ярунь», «Київська шкарпетка» та «Термотрекінг») є керівною компанією та спеціалізується на створені «бізнесу під ключ» у сфері виробництва шкарпеткових виробів. Прикладом такої діяльності є реалізація проектів «Київська шкарпеткова фабрика» та “Київлегпром”, операторів напрямку «приватно-державного партнерства у воєнно-промисловому комплексі» та постачальників Міністерства Оборони України.

На підставі чинних вимог щодо експлуатаційних параметрів, – розроблені ТУ «Шкарпетки» для МОУ- модель шкарпеток воєнного та спортивного зразка для Міністерства молоді та спорту.

Компанія «Легпром- Альянс» (ТМ «Ярунь») пропонує автомати для виробництва шкарпеткових виробів.

Технічні характеристики: діаметр циліндру – 3,75 дюйми, кількість голок – 144, 156 та 168.

Компанія здійснює проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, проводить навчання персоналу та забезпечує гарантійне обслуговування на термін – один календарний рік з безкоштовною заміною елементів та вузлів. В разі неможливості проведення регламентних робіт за місцем вимоги та наявністю дефектів, які пов’язані із виготовленням обладнання, – здійснюється безкоштовна заміна зі складу  у місті Києві. Післягарантійна «підтримка» та «супроводження» в частині ремонтного комплекту й запасних частин, витратних матеріалів та програмного забезпечення буде надаватися безпосередньо в містах Львів, Житомир та Харків.

Продукція підприємства