ТОВ «Лепта Україна»

Консалтингова компанія ТОВ «Лепта Україна» – це колектив фахівців у сфері стандартизації та сертифікації продукції, які на належному професійному рівні підготують для Вас заяви до спеціалізованих інстанції, правильно оформлену документальну базу від виробника та сприятимуть в отриманні дозвільних документів (декларацій і сертифікатів відповідності, рішень санітарно–епідеміологічної служби).

ТОВ «Лепта Україна» було засноване в 1999 році. За цей час ми випрацювали необхідний досвід у вирішенні стандартних і нестандартних ситуацій, що виникають в процесі роботи з державними органами, випробувальними лабораторіями та компаніями замовниками.

Компанія веде активну роботу по встановленню і зміцненню партнерських зв’язків з провідними вітчизняними та зарубіжними підприємствами-виробниками, органами сертифікації, випробувальними лабораторіями.

Нашою компанією було проведено більше 100 аудитів більш ніж на 120 підприємствах у 25 країнах світу, атестовані більш ніж 30 виробничих майданчиків в Україні.

Досвід роботи з найнадійнішими сертифікаційними органами та випробувальними лабораторіями України дозволяють отримати потрібний сертифікат на широку групу товарів в найкоротші терміни зі стовідсотковою гарантією успіху і в умовах суворої конфіденційності.

Продукція підприємства