ТОВ «Телекарт-Прилад»

Одеське підприємство ТОВ «Телекарт-Прилад» є національним виробником сучасних цифрових засобів зв’язку. Основні сфери діяльності – виробництво продукції для силових структур і виробництво продукції енергетичного сектора.
      Ексклюзивним дистриб’ютором продукції енергетичного сектора є ТОВ «ТД «ТЕЛЕКАРТ-ПРОМ» 

        До складу підприємства входять:

        – Приладобудівний завод (43000 м2, загальна кількість співробітників – 330 чол, в тому числі ІТП і розробників – 123)
        – Спеціальне конструкторське бюро;
        – Випробувальний центр;
        – Сервісний центр.

 На підприємстві встановлено сучасне високопродуктивне вітчизняне обладнання та устаткування виробництва Німеччини, Японії, Франції, Швейцарії, Голландії, США.

      Для виробництва продукції використовуються наступні технології:

      • механообработка металів і пластмас;
      • лиття пластмаси і алюмінію;
      • нанесення гальванічних, порошкових і лакофарбових покриттів;
      • навісний і поверхневий електромонтаж друкованих плат;
      • складання та регулювання друкованих плат і електронного устаткування;
      • автоматизоване тестування і перевірка електронного обладнання;
      • автоматизоване складання електронних пластикових карт (контактних і безконтактних);
      • офсетний поліграфія на пластиці (в тому числі при виготовлення пластикових карт);
      • лиття підстав для пластикових карт.

      З метою постійного поліпшення якості продукції, в 2004 році на підприємстві був створений Випробувальний Центр, випробувальна лабораторія якого пройшла акредитацію в Національному Агентстві акредитації України.

      До складу Центру входять три структурних підрозділи:

      • випробувальна лабораторія,
      • відділ внутрішніх випробувань
      • відділ метрології.

Випробувальний Центр має в своєму розпорядженні необхідну нормативну документацію, обладнаний випробувальним устаткуванням, стандартними засобами вимірювань для проведення стандартизованих і фірмових випробувань всієї номенклатури продукції, що випускається ТОВ «Телекарт-Прилад».
Для виробництва військового обладнання створено самостійний підрозділ по збірці і регулюванню військового обладнання і його модулів – виробничий комплекс «Акація». Комплекс є замкнутим складальним виробництвом з висококваліфікованим інженерно-технічним персоналом, приладової базою, засобами контролю якості і надійності виробів.
Підприємство розробило і при науково-технічної підтримки Міністерства Оборони України поставило на озброєння велика кількість засобів зв’язку та автоматизації військового призначення, яке в даний час виробляється серійно і поставляється до відповідних силових структур. Підприємство має ліцензію на ведення господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту і модернізації військової техніки, дозвіл на проведення діяльності, пов’язаної з державною таємницею, ліцензію на здійснення діяльності в сфері технічного захисту інформації, зареєстровано в системі сертифікації УкрСЕПРО і відповідає ДСТУ ISO 9001: 2015.
ТОВ «Телекарт-Прилад» має величезний практичний досвід з випуску командних і командно-штабних машин різного призначення, підприємство володіє виробничими потужностями і висококваліфікованим інженерним і робочим персоналом, дозволяє виконувати роботи зі створення різних комплексів і засобів зв’язку та автоматизації.

 

Продукція підприємства