ТОВ «Завод спеціального обладнання»

ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» спеціалізується на виробництві, переобладнанні, технічному оснащенні, поточному та капітальному ремонті, сервісному обслуговуванні комерційних і спеціальних автомобілів, а також спеціальної техніки різного призначення.

ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» вийшов на ринок комерційного автотранспорту в 2015 році. У компанії працюють фахівці, які більше 22 років працюють в сфері виробництва надбудов шасі і ремонту автобусів.

Унікальність підприємства в тому, що за роки роботи сформоване інженерно-конструкторське бюро, котре забезпечує виконання робіт під індивідуальні запити замовника в сфері надбудов для шасі автомобілів, причепів та напівпричепів. Усі конструкторські розробки здійснюються з урахуванням державних стандартів та норм, що підтверджується успішним проходженням державної сертифікації та реєстрації випущеної продукції відповідно до чинного законодавства.

Виробничий цикл підприємства ґрунтується на конвеєрному принципі випуску продукції, що дозволяє з гордістю заявляти (на підставі виконаних договорів) про можливість серійного випуску продукції. Для цього сформована відповідна матеріально-технічна база підприємства, що включає в себе металообробне, зварювальне, гальванічне, фарбувальне обладнання, цехи для збірки, склади, вантажну техніку та технологічне обладнання. Також виховано кваліфікований колектив з числа фахівців виробничих професій.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: ВИРОБНИЦТВО ТА ПОСТАЧАННЯ

ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» забезпечує виробництво спеціальних надбудов та встановлення спеціального обладнання на шасі  вантажних автомобілів різних модифікацій та виробників.

Зокрема ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» виокремлює основні виробничі напрямки:

  • Спеціальні вантажні автомобілі (спеціального призначення для перевезення особового складу та персоналу, обладнання та механізмів тощо);
  • Комерційний транспорт;
  • Спеціальна техніка (пожежна, дорожньо-будівельна, комунальна, снігоприбиральна, аеродромна, лісова, сільськогосподарська, автовишки, автогідропідйомники, автокрани та підйомники);
  • Автобуси різного роду призначення.

Також ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ», як акредитований суб’єкт господарювання, що має право на торгівлю автомобільною технікою може здійснювати поставку спеціальної техніки зі специфічними функціональними можливостями. Авторитет та порядність нашого підприємства підтверджується  офіційними дилерськими угодами з такими відомими у світі компаніями, як XCMG, ISUZU та Hyundai.

ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ», як виробниче підприємство, є компанією «замкненого циклу» – від заявки до проекту, від прототипу та серійного взірця.

Впевнені, що досвід та можливості ТОВ «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» в сфері автомобілебудування будуть корисні у вирішенні питань зміцнення обороноздатності нашої країни.

 

Продукція підприємства