ДСЕК України впроваджує надання адмінпослуг у електронному форматі

В  2022 році Державна служба експортного контролю нарешті розпочинає поетапне впровадження у промислову експлуатацію нової інформаційно-телекомунікаційної системи у сфері державного експортного контролю  – ІТСЕК.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті Держекспортконтролю.

У повідомлені вказується, що задля адаптації усіх учасників до роботи в новій системі, а також прискорення опрацювання Держекспортконтролем заяв на надання адміністративних послуг,  суб’єктам господарювання відтепер рекомендується подавати заяви (та усі інші документи, що стосуються їх розгляду) поряд  з паперовим форматом у електронному вигляді. 

ДСЕКУ звертає увагу на те, що на сформований пакет документів потрібно накласти кваліфікований електронний підпис керівника підприємства. У разі виникнення питань щодо роботи з ІТСЕК, зокрема технічної підтримки у супроводженні процесу подання заяв у електронній формі, можна звернутись  за телефоном 044 4624852.

ДСЕКУ закликає активно залучатись до процесу переходу надання адміністративних послуг у електронний формат, адже цифровізація  є найкращим шляхом до спрощення та покращення якості надання адміністративних процедур.

04.02.2022