ГоловнаНовиниДСЕК України впроваджує надання адмінпослуг у електронному форматі
ДСЕК України впроваджує надання адмінпослуг у електронному форматі
В 2022 році Державна служба експортного контролю нарешті розпочинає поетапне впровадження у промислову експлуатацію нової інформаційно-телекомунікаційної системи у сфері державного експортного контролю – ІТСЕК.
Відповідне повідомлення розміщено на сайті Держекспортконтролю.
У повідомлені вказується, що задля адаптації усіх учасників до роботи в новій системі, а також прискорення опрацювання Держекспортконтролем заяв на надання адміністративних послуг, суб’єктам господарювання відтепер рекомендується подавати заяви (та усі інші документи, що стосуються їх розгляду) поряд з паперовим форматом у електронному вигляді.
ДСЕКУ звертає увагу на те, що на сформований пакет документів потрібно накласти кваліфікований електронний підпис керівника підприємства. У разі виникнення питань щодо роботи з ІТСЕК, зокрема технічної підтримки у супроводженні процесу подання заяв у електронній формі, можна звернутись за телефоном 044 4624852.
ДСЕКУ закликає активно залучатись до процесу переходу надання адміністративних послуг у електронний формат, адже цифровізація є найкращим шляхом до спрощення та покращення якості надання адміністративних процедур.
Для того, щоб отримати доступ до інформації про учасників Ліги та Каталогу продукції учасників нашої організації, необхідно надіслати відповідний запит з електронної адреси, вказаної Вами при реєстрації, на адресу електронної пошти Ліги, зазначену в розділі «Контакти». Обмеження діятимуть до нашої Перемоги! Просимо поставитися з розумінням до тимчасових незручностей. Слава Україні!
Шановні члени Ліги оборонних підприємств України! В цю лиху годину маємо всі виявити єдність, витримку, рішучість, взаємопідтримку та взаємодію. З усіх питань, які в нашій компетенції і в наших силах, звертайтесь в будь-який зручний для Вас спосіб. Чим зможемо, тим допоможемо. Ми на зв’язку, працюємо!