Генератор від «Мадек» забезпечить електроживленням українську полярну станцію «Академік Вернадський»

Учасник Ліги оборонних підприємств України компанія «Мадек» доставила на борт криголаму «Ноосфера», який вирушив на Українську антарктичну станцію «Академік Вернадський», дизельний генератор FG WILSON, призначений для забезпечення життєдіяльності української наукової місії на південному льодовому континенті.

Як повідомили в компанії, на борт криголаму завантажено дизельний генератор FG WILSON моделі Р22-1 у всепогодному шумопоглинальному капоті, з паливним баком, розрахованим на 24 години безперервної роботи при повному навантаженні.

Передбачається, що дизельний генератор буде працювати у двох форматах: тимчасової роботи – при перекачуванні пального з доставника у ємності, що знаходяться на території Української антарктичної станції «Академік Вернадський», та постійно – працюючи в якості джерела електроживлення аварійної будівлі Української антарктичної станції «Академік Вернадський».

Як зазначив генеральний директор ТОВ НВП «Мадек» Юрій Репніков, постачання дизельного генератора FG WILSON – лише початок співпраці компанії МАДЕК із Національним антарктичним науковим центром. Комплексна система моніторингу «МАДЕК ФЛЕКС», розроблена науково-виробничим підприємством «Мадек», приймає естафету та стартує з проектом моніторингу та диспетчеризації інженерних систем станції «Академік Вернадський».

31.01.2022