ВИСОЦЬКА Юлія Олегівна

Директор із зовнішніх зв'язків

У 2006 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію магістра права, а у 2007 році – за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», здобувши кваліфікацію економіста-міжнародника. У 2019 році закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізація – «Управління в сфері оборонно-промислового комплексу».

У 2012 році здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальностю «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право».
З 2001 року працює в Приватному акціонерному товаристві «Науково-виробниче об’єднання «Практика», яке є виробником броньованих військових автомобілів, спеціальної автомобільної техніки, засобів безпеки для банків та офісів, а також розвиває напрямки протипожежного обладнання та засобів особистої безпеки. Нині обіймає посаду директора з розвитку та міжнародних зв’язків.

З 2017 року – директор із зовнішніх зв’язків Громадської спілки «Ліга оборонних підприємств України».
З вересня 2020 року – радник Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

З жовтня 2020 року – голова Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України.